“Çfarë do Donaldi këtu?”, Bes Kallaku gjen sozinë e aktorit në “Conference League”

schedule12:12 - 26 Maj, 2022

schedule 12:12 - 26 Maj, 2022

Bes Kallaku ka publikuar një video të Dj që performoi mbrëmë në finalen e “Conference League” në stadiumin Air Albania. Mirëpo, ajo që ka rënë në sy të aktorit është ngjashmëria e DJ me Donald Veshaj. “Heuu Donaldi”, thotë Besi.

“Po Donaldi çfarë do këtu?”, shton më tej me shaka. Artisti shihet i veshur me një bluzë të bardhë, kapele blu dhe syze. Dhe Donaldi njihet për natyrën sportive dhe shpeshherë shfaqet me kapele në kokë. A ju duket se ngjasojnë?

 

/abcnews.al