Byro Politike – Dt 24.11.2017

schedule22:26 - 24 Nëntor, 2017

schedule 22:26 - 24 Nëntor, 2017

Dekonspirimi i operacionit të Policisë në lidhje me arrestimet e 3  zyrtarëve të Policisë. Rreth kësaj temë kanë folur në studion e Byrosë Politike në ABC News zv/ministri i Brendshëm Julian Hodaj, gazetari i ABC Story Ferdinand Dervishi dhe gazetari i TV Klan Spartak Koka./abcnews.al

 

https://youtu.be/Uxb0imSDk3Q