Byro Politike Dt.20.12.2017

schedule22:06 - 21 Dhjetor, 2017

schedule 22:06 - 21 Dhjetor, 2017

Të ftuar në “Byro Politike” nga Juli Xhokaxhi Ulsi Manja kreu i Komisionit Parlamentar te Ligjeve; Enkelejd Alibeaj deputet i PD; Arjan Curri analist në gazetën Mapo; Enton Abilekaj drejtor i Fax News.
Diskutim mbi ndodhitë në seancën plenare në kuvend, të konsideruarën si më të dhunshmën, sipas mazhorancës dhe në reagim ndaj një puçi kushtetues sipas opozitës./abcnews.al