Burrel/ Aksidentohet një 13 vjeçar, po drejtonte makinën vetë

schedule15:59 - 26 Nëntor, 2017

schedule 15:59 - 26 Nëntor, 2017

Një 13-vjeçar që drejtonte një automjet në aksin Klos-Burrel është aksidentuar pasditen e së shtunës, pasi ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga. Sipas informacioneve të deritanishme, fëmija me iniciale XH.M që ishte duke drejtuar makinën, ndodhej krejtësisht vetëm në momentin e ngjarjes. Nuk ka të dhëna për gjendjen e tij dhe arsyet në të cilat ky fëmijë mori drejtimin e automjetit./abcnews.al