Bruno Lulaj lojtar i lirë, përshëndetet me Kukësin

schedule17:47 - 15 Gusht, 2022

schedule 17:47 - 15 Gusht, 2022

Bruno Lulaj ka zyrtarizuar largimin nga skuadra e Kukësit. Mbrojtësit i përfundoi kontrata dhe pas tre sezoneve do të provojë një eksperiencë të re.

Përmes rrjeteve sociale ai ka njoftuar largimin nga verilindorët, që i falënderon për gjithçka gjatë eksperiencës që pati me ta.

Tani mbetet të shihet se ku do ta vazhdojë karrierën Lulaj, të cilit nuk i kanë munguar ofertat. /abcnews.al