Bota e egër e kafshëve, fotot më të bukura të 2021

schedule19:08 - 17 Tetor, 2021

schedule 19:08 - 17 Tetor, 2021

NatureVibes ka publikuar fotot më të bukura dhe qesharake të kafshëve të botës së egër për vitin 2021. Fotot janë përzgjedhur nga vende të ndryshme në botë për të sjellë te publiku pamjet më spektakolare dhe kafshët më të veçanta të planetit.

Këto janë 19 fotot më të bukura.

/abcnews.al