Bora Zemani përballet sonte me Donaldin dhe Beatrixin?

schedule16:41 - 3 Dhjetor, 2021

schedule 16:41 - 3 Dhjetor, 2021

A do të përballet Bora Zemani me Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj mbrëmjen e sotme në Big Brother VIP? Ditët e fundit, emri i saj është përmendur në media për shkak të raportit që ka krijuar ish partneri i saj, Donaldit me Beatrixin brenda shtëpisë së famshme.

Këta të fundit janë parë mjaft të afërt, pranuan se kanë një pëlqim ndaj njëri-tjetrit dhe madje mbrëmjen e djeshme shkëmbyen dhe puthjen e parë. Ndërsa rrjeti zien për trekëndëshin e krijuar Donald-Beatrix-Bora, kjo e fundit ka preferuar të mos komentojë asgjë.

Donaldi dhe Beatrix puthen për herë të parë në buzë, ja videoja po thyen rrjetin - Bota Sot

Përflitet se do të hyjë brenda shtëpisë mbrëmjen e sotme por ende nuk ka një konfirmim nga ana e saj. Kujtojmë që Donaldi i dhuroi asaj pak javë më parë dhe varësen e tij me rastin e 3 vjetorit të njohjes së tyre.

Le të 'trashëgohet' çifti! Donald dhe Beatrix shkëmbejnë puthje në dasmën e improvizuar - Loki Magazine

Donaldi është kritikuar shumë për faktin se e ka lënë pezull raportin me Borën ndërsa Beatrix që ka ndërhyrë mes tyre.

/abcnews.al