Bora dhe Donaldi krah për krah në një klub nate në Prishtinë, dalin fotot

schedule07:41 - 17 Maj, 2022

schedule 07:41 - 17 Maj, 2022

Stilisti Valdrin Sahiti ka organizuar mbrëmjen e djeshme sfilatën më të madhe të modës në Prishtinë, e ku janë marrë pjesë personazhe publike nga Kosova e Shqipëria.

Të ftuar në këtë promovim kanë qenë edhe aktori, Donald Veshaj e moderatorja, Bora Zemani. Raporti i të cilëve vazhdon të jetë në krye të mediave rozë që një kohë të gjatë.

Por, siç duket dyshja ka rregulluar marrëdhëniet dhe janë parë krah për krah në një klub nate në Prishtinë.

Express ka siguruar fotografi të dyshes ku shihen pranë njëri-tjetrit.

/abcnews.al