Bora dhe Donaldi konfirmojnë zyrtarisht lidhjen, publikojnë foton krah njëri-tjetrit

schedule18:34 - 27 Shtator, 2022

schedule 18:34 - 27 Shtator, 2022

Çifti shumë i përfolur i momentit, Bora Zemani dhe Donald Veshaj kanë konfirmuar zyrtarisht lidhjen.

Moderatorja ka postuar në Instagram një foto, ku shfaqen nga emisioni i aktorit dhe ka shkruar: “Na lini te kercejme!”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

Nuk dihet nëse Donaldi do të jetë në krah të Borës gjatë prezantimit të spektaklit “Dancing With The Stars”, por bashkimi i tyre ka gëzuar pafund fansat. Deri atëherë nuk na mbetet veçse të presim në vazhdim./abcnews.al