Bie nga lartësia, humb jetën 60 vjeçari në Sauk
foto ilustruese

10:42 | 19/04/201910:420

Një 60 vjeçar ka rënë nga lartësia në një objekt në rikonstruksion në zonën e Saukut. Policia njofton se se 60 vjeçari me iniciale F. Z., ka ndërruar jetë gjatë rrugës për në spital.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:00 të mëngjesit në zonën e Saukut, ndërsa mbeten të paqarta rrethanat. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono