Berat, 50 vjeçari gjendet i mbytur në lumin Osum. Nuk dihen shkaqet

schedule11:07 - 31 Tetor, 2017

schedule 11:07 - 31 Tetor, 2017

Një burrë u gjet i mbytur në lumin Osum sot paradite. Sipas policisë së Beratit, viktima është identifikuar si Nuri Jazi, 50 vjeç, banor i fshatit Molisht të Beratit. Nuk dihen ende rrethanat në të  cilat ka humbur jetën 50 vjeçari, apo si ka përfunduar në Osum. Por grupi i ekspertëve të policisë dhe prokurorisë së Beratit shkuan në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të situatës.