Ben Affleck shkroi një fjalim me 12 faqe për betimin e dasmës me Jennifer Lopez

schedule19:40 - 14 Shtator, 2022

schedule 19:40 - 14 Shtator, 2022

Ben Affleck duket se i ka marrë shumë seriozisht betimet e dasmës. Pasi u martuan në një ambient intim në Las Vegas në korrik, aktori dhe këngëtari festuan me një ceremoni më të madhe muajin e kaluar në shtëpinë e tij në Gjeorgji me miqtë dhe familjen të pranishëm. Miku i tij Kevin Smith, i cili më parë tha se dita ishte “perfekte”, ndau detaje rreth betimeve të Affleck.

“Ai është një nga shkrimtarët e mi të preferuar në planet. Ai i shkroi zotimet e tij, të dy i shkruajtën zotimet e tyre, por ai shkroi një fjalim të gjatë që ia lexoi asaj në dasmë, i cili ishte befasues,” tha Kevin Smith, miku i Ben. “Dhe ishte e madhe. Kjo është një nga gjërat e mia të preferuara për Benin. Ai është fansi i tij më i madh, kështu që ai shkroi si një fjalim 12 faqesh . Unë thashë, “Vazhdo të flasësh, vazhdo të flasësh”.

Smith, 52 vjeç, shtoi: “Edhe një robot i ftohtë do të largohej nga kjo ceremoni duke menduar se dashuria e vërtetë mund të ndodhë! Ishte një fund i vërtetë përrallor. Edhe ajo ka shije të patëmetë, i gjithë vendi dukej mahnitës. Ajo dukej fantastike. Gjithçka dukej fantastike.

Së fundi, ai tha se Affleck “kurrë nuk ishte dukur më mirë se ai në gjithë jetën e tij”, duke bërë shaka se aktori ishte si “Zoti i prerë nga mermeri” dhe e përshkroi atë si “të shëndetshëm dhe të lumtur” në ceremoni. Ai shtoi se aktori “rrezatonte gëzim ndërsa shikonte dhe pa gruan e ëndrrave të tij që po vinte drejt tij dhe ajo po shkëlqente”./abcnews.al