Ben Affleck dhe Jennifer Lopez shfaqen duke shkëmbyer puthje pasionante

schedule19:48 - 8 Nëntor, 2021

schedule 19:48 - 8 Nëntor, 2021

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez u shfaqën shumë të lumtur para se të niseshin për një udhëtim privat nga Los Angeles.

Pasditen e së shtunës çifti ndanë një puthje pasionante publikisht, ku Jennifer mbante të veshur një pallto prej 720 dollarësh me kopsa ari, xhinse të grisura, çantë lëkure të zezë dhe çizme UGG ngjyrë kafe.

Ndërkohë, Ben u shfaq një këmishë të zezë komode mbi një bluzë blu.

Affleck dhe Lopez u rikthyen bashkë në fillim të këtij viti pas ndarjes së aktores së “Hustlers” nga ish-bejsbollisti, Alex Rodriguez.

Çifti zyrtarizuan lidhjen në muajin korrik. Affleck ishte martuar më parë me Jennifer Garner, gjersa martesa e tyre shumëvjeçare përfundoi në 2015./abcnews.al