Befason Snoop Dogg, dëgjon këngën e Luana Vjollcës dhe Bujar Qamilit (VIDEO)

schedule14:31 - 27 Korrik, 2020

schedule 14:31 - 27 Korrik, 2020

Është publikuar video ku shihet se reperi i njohur botëror Snoop Dog duke këngën “Mi dhe flakë mallit tim”.

Kjo këngë është e kënduar nga Luana Vjollca, në bashkëpunim me artistin e  mirënjohur, Bujar Qamilin.

Kënga ka mbi 15 milionë klikime, por siç duket ka tërhequr edhe vëmendjen e legjendës botërore, Snoop Dogg. Reperi i njohur ka realizuar ditën e djeshme një video live në Instagram dhe është kapur nga fansat duke dëgjuar pikërisht këtë duet.

Ndërkohë ka qenë një nga fansat e Luanës që ka arritur të kap momentin e papritur i cili është ndarë më pas në Instastory ose edhe vetë moderatorja./abcnews.al