Bebe Rexha bashkëpunon me artisten me famë botërore

schedule15:53 - 25 Shtator, 2020

schedule 15:53 - 25 Shtator, 2020

Bebe Rexha së shpejti do të publikojë këngën e re në bashkëpunim me Doja Cat. Xhirimet e projektit që mban titullin “Baby I’m Jealous” kanë nisur pak ditë më parë. Dy yjet e muzikës u panë të mërkurën në Los Angeles ndërsa ishin veshur me veshje të frymëzuara nga vitet ‘70.

Në sheshxhirim ishte i pranishëm dhe i dashuri i ri i artistes shqiptare, kineasti Keyan Safyari. Xhirimet lejohen në Los Anxhelos për sa kohë që ekuipazhi dhe aktorët përdorin disa masa paraprake që sigurojnë që Covid-19 të mos përhapet.

Stilizuar: Këngëtarja dha dridhje të mëdha të Fever të Shtunën Mbrëma me një jumpsuit argjendi të mbështjellë, duke çiftuar pamjen me aksesorë të përshtatshëm për një ansambël retro

Kujtojmë që Bebe zyrtarizoi lidhjen e re së fundmi, dhe pse u fotografua pak kohë më parë krah Safyarit në rrugët e Los Angeles. Pak ditë më parë ai festoi ditëlindjen dhe sipas mediave të huaja ylli i hitit “I’m a mess” i ka dhuruar atij një Ferrari. xh.d/abcnews.al

Biker babe: Këngëtarja me pesë këmbë e tre kishte veshur një këmishë të Edicionit të ripunuar si një minidreshe që kishte ngjitur kunjat e sigurisë dhe zinxhirë për një pamje të mprehtë