Automjeti përplas motorin në Lezhë, përfundon tek Trauma një person

schedule14:11 - 3 Korrik, 2020

schedule 14:11 - 3 Korrik, 2020

Një aksident raportohet të ketë ndodhur në supersrtadën Lezhë-Shkodër pranë fshatit Balldre. Një automjet ka përplasur një motor dhe për pasojë i plagosur rëndë ka mbetur drejtuesi i këtij të fundit.

I plagosuri është dërguar për në spitalin e Traumës në Tiranë. Në këtë aksident është përfshirë dhe një automjet tjetër.

Po punohet më tej për zbardhjen e ngjarjes. /abcnews.al/