Atentati në Vlorë, gjendet një makinë e djegur, dyshohet e autorëve

schedule10:08 - 18 Gusht, 2022

schedule 10:08 - 18 Gusht, 2022

Një makinë e djegur është gjendur në Frakull të Fierit dhe dyshohet se është e autoreve të vrasjes në Vlorë.

Lexo edhe: Pas plumbave makina përfundoi në kanal, dalin pamjet nga atentati me dy të vrarë në Vlorë

Dy persona kanë mbetur të vrarë në autostradën Vlorë-Levan, pranë mbikalimit të Panajasë. Sipas burimeve, ata janë qëlluar me kallashnikov teksa ishin në lëvizje me një makinë Benz B-Class.

/abcnews.al