Arqipeshkvi Massafra thirrje politikës: Bashkëpunoni për të mirën e përbashkët

schedule11:15 - 21 Tetor, 2019

schedule 11:15 - 21 Tetor, 2019

Arqipeshkvi i Shkodrës, Imzot Angelo Massafra, gjatë meshës për festën e “Zojës së Shkodrës” u ka bërë thirrje politikanëve.

Arqipeshkvi Massafra tha se politikanët duhet të heqin dorë nga interesat personale dhe të mendojnë për të mirën publike.

Politikanët të bashkëpunojnë me të gjithë faktorët, për të arritur të mirën e përbashkët. Mos e humbisni shpresën“, është shprehur Arqipeshkvi./abcnews.al