Arjola Demiri shpërthen ndaj kritikëve: Përdorni dhe ju filtra, përmirësoni pamjen dhe shpirtin

schedule18:01 - 19 Maj, 2022

schedule 18:01 - 19 Maj, 2022

Arjola Demiri ka reaguar ashpër ndaj atyre që e kritikojnë për përdorimin e filtrave dhe fotoshopit. Duke marrë shkas nga një mesazh negativ që ka marrë nga një ndjekëse, aktorja shprehet se nuk e kupton frustrimin e femrave ndaj editimit të fotove.

Ajo ironizon duke iu thënë ndjekësve të përdorin gjithashtu filtra, për të përmirësuar shpirtin dhe pamjen. “Kam shumë kohë që nuk po e kuptoj frustimin e femrave ndaj editimit të fotove, se nuk e kam shpikur unë. E ka shpikur dikush tjetër që ta përdorim ne.

Por pse nuk i përdorni të njëjtat filtra që përdor unë përdorini edhe ju. Mos u ndjeni keq, mos u ndjeni të frustruara ndoshta ju përmirësojnë edhe shpirtin edhe pamjen. Edhe pak më pozitivë”, shprehet aktorja.

 

 

/abcnews.al