Arjola Demiri e indinjuar: Më pyesin vetëm për shtëpinë, as nuk përshëndesin

schedule11:38 - 27 Maj, 2022

schedule 11:38 - 27 Maj, 2022

Aktorja Arjola Demiri ka rrëfyer jetën e saj pas daljes nga shtëpia e Big Brother VIP, ku qëndroi për disa muaj. Aktorja mori dhuratë një shtëpi pak para finales së madhe, dëshirë që e kishte shprehur gjatë kohës që ishte brenda shtëpisë së famshme.

Së fundmi, ajo është shprehur se njerëzit kanë më shumë interes për shtëpinë që iu dhurua, gjë që i është kthyer në bezdisje. “Nuk thonë mirëmëngjesi, mirëmbrëma. E more shtëpinë? M’u shndërrua në problem dhe bezdisje.”, u shpreh aktorja.

/abcnews.al