Ardian Isufi: Magjia e letrës në një ekspozitë në muze

schedule09:04 - 18 Maj, 2018

schedule 09:04 - 18 Maj, 2018

Magjia e krijimeve në letër të pedagogëve dhe studentëve të degës së grafikës bëhen bashkë në një ekspozitë. Dekani i arteve, Ardian Isufi, thotë se për 5 ditë në muzeun historik kombëtar krahas prezantimit të punëve do të ketë edhe demonstrime live./abcnews.al