Aktorja pranon se ka dhunuar Johny Depp

schedule09:30 - 5 Shkurt, 2020

schedule 09:30 - 5 Shkurt, 2020

Ekziston një regjistrim ku Amber Heard pranon se ka dhunuar ish-bashkëshortin e saj Johnny Depp.

Në incizim dëgjohet të thuhet nga aktorja: “Unë nuk mund të premtoj se nuk do të bëhem e dhunshme sërish nga ana fizike, bëhem aq e çmendur sa nuk kontrolloj dot nervat”.

Ndërkohë, Depp i është lutur t’i japë fund dhunës fizike, situatë që e ka detyruar ҫiftin të shkojnë në një terapi për të diskutuar martesën e tyre.

Sipas “Daily Mail” në incizim dëgjohet edhe Jonny, i cili kërkon të zgjidhin problemet sepse ai e do dhe nuk ka ndërmend ta lërë Amber./abcnews.al