Aksident në Tiranë, makina përplaset me motoçikletën

schedule17:51 - 4 Gusht, 2021

schedule 17:51 - 4 Gusht, 2021

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në kryqëzimin e bulevardit të ri pranë stacionit të Trenit.

Në aksident është përfshirë një motoçikletë tip “Piaggio” dhe një automjet “Mercedes C Class”, ndërsa Abcnews.al sjell foto nga vendi i ngjarjes.

Fatmirësisht nga përplasja nuk ka të lënduar në njerëz por vetëm dëme materiale. /abcnews.al