Aksident në Durrës, makina përplas motorin, dy të plagosur në spital

schedule18:58 - 19 Shtator, 2020

schedule 18:58 - 19 Shtator, 2020

Dy persona janë plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur pasditen e sotme në Durrës orës 16:50.

Një makinë përplasi një motor në fshatin në Pjezë në aksin Plepa-Ndroq, rruga e vjetër Durrës -Tiranë.

Drejtuesi i motorit dhe pasagjeri janë dërguar në spital dhe mësohet se ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka nisur hetimet për rastin.db/Abcnews.al