Agron Llakaj humb njeriun e shtrenjtë të familjes, aktori mesazh prekës

schedule17:19 - 8 Gusht, 2020

schedule 17:19 - 8 Gusht, 2020

Aktori i njohur i humorit Agron Llakaj ka dhënë lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të nënës së tij.

Në një shkrim në Instagram ku ka publikuar foton me nënën, aktori ka ndarë mesazhin prekës, ndërsa kujton fjalët e saj.

“…ike Nena Maro ! Ike ! E sic me thoje-” Te Zotit jemi dhe te Zoti do kthehemi ! “…e mira dhe e dashura nena Maro ! Na ke kërkuar të mos derdhim lot me largimin tënd,se ” rrojta sa desha ! “-thoje…,e të të mbajmë mend ashtu të dashur e të qeshur….,nënë madhe Maro ! Udhe të mbare drejt Zotit….,

shpirti yt është ketu ku e ke shpërndare…,në femijë e niper e mbesa….,te Kostandina ,te Alkida dhe Eno….por edhe te unë ,se si nënë të desha dhe si bir më deshe ! Lamtumire nëne e dashur Maro!”, shkroi Llakaj.