Gruaja e tij feston ditëlindjen, Agron Llakaj bën postimin prekës: Je kartolina më e bukur për mua

schedule17:36 - 1 Dhjetor, 2022

schedule 17:36 - 1 Dhjetor, 2022

1 dhjetori është një ditë e rëndësishme për familjen e aktorit Agron Llakaj. Bashkëshortja e tij, Kostandina feston sot ditëlindjen dhe në këtë ditë speciale aktori ka bërë një dedikim special. Teksa ka ndarë një foto me partneren, aktori i humorit se ajo është kartolina më e bukur për të.

Dhjetori eshte i vetmi muaj ku une nuk zgjedh kartoline urimi si ne cdo muaj tjeter, sepse ditelindja jote na sjell Dhjetorin…dhe besoj je kartolina me e bukur ne mua. Ditelindja jote Kostandina fillon nje muaj te festave dhe gezimit…,te dritave dhe ngjyrave..Krishtlindje dhe Vitin e Ri.

Ditelindje te gezuar edhe ne 100 vjet! Pacim mal, pasurine me te madhe qe Zoti na ka fal…,Shendetin, dashurine dhe miresine!🙏❤️🤗❤️🥂🍾”, ka shkruar aktori krahas fotos.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Agron Llakaj (@agronllakajofficial)

 

/abcnews.al