Adrola Dushi tregon se kush është “Kapo” i vetëm në jetën e saj

schedule09:55 - 17 Gusht, 2021

schedule 09:55 - 17 Gusht, 2021

Prej disa kohësh, modelja Adrola Dushi po përfilitet se është në një lidhje me reperin e njohur Capital T.

Megjithëse, dyshja ende nuk e kanë pranuar publikisht, faktet kanë treguar të kundërtën.

Së fundmi në një intervistë për Revistën Class, Adrola ka treguar se në jetën e saj ka vetëm një “Kapo” dhe ai është Troi, djali i modeles.

Troi është ‘Kapo’ i vetëm i jetës sime, pasi është i vetmi njeri që më çon në qiell dhe më zbret në tokë brenda një sekonde. Ai është i vetmi që i komandon dhe i prish planet e mia. E kam thënë edhe herë të tjera që pa të, jeta ime nuk do kishte kuptim. Është “problemi” më i bukur i jetës sime, por me asgjë tjetër në botë nuk do ta ndryshoja. i them shpesh: “Po të mos ishe ti, nuk do isha as unë” dhe ai më përgjigjet: “E di, o maa”. Unë e di që ai nuk e kupton dot çfarë do të thotë kjo tani, por duke e dëgjuar shpesh, do ta mbajë mend dhe, me siguri, do ta vlerësojë kur të jetë më i rritur”,është shprehur ajo duke konfuzuar që të gjithë fansat./abcnews.al