90 milionë euro për Bellingham, Reali rivalizon me gjigantët anglezë

schedule14:21 - 27 Qershor, 2022

schedule 14:21 - 27 Qershor, 2022

Jude Bellingham do të kthehet në lojtarin më të kërkuar verën e ardhshëm, pasi tani Borussia Dortmund nuk ka ndërmend ta shesë mesfushorin.

Cadena Ser raporton se edhe Real Madrid është futur në garë për shërbimet e mesfushorit anglez, madje ka gati edhe një ofertë me shifrën e 90 milionë eurove.

Gjithsesi konkurrenca është e madhe, pasi klube si Manchester City dhe Liverpool janë gati të ofrojnë 100 milionë euro e lart. / abcnews.al