Zyrtare: Tommaso Pobega nënshkruan kontratën e re me Milanin

schedule18:29 - 5 Gusht, 2022

schedule 18:29 - 5 Gusht, 2022

Milani nuk ka humbur kohë dhe ka rinovuar me një nga produktet e akademisë, të cilin e ka huazuar për t’u rritur.

Bëhet fjalë për Tommaso Pobega, i cili besohet se sivjet do të ketë hapësura dhe do të luajë me kampionët e Italisë.

Vjet me Torinon u paraqit mirë dhe është rritur, ndërkohë që sot ai ka nënshkruar me Milanin kontratën e re deri më 30 qershor 2027. / abcnews.al