“Zoti më dërgoi personin e duhur”, Bes Kallaku i shpreh dashurinë Xhensilës me foton e ëmbël

schedule14:38 - 4 Dhjetor, 2020

schedule 14:38 - 4 Dhjetor, 2020

Xhensila dhe Besi janë padyshim një nga çiftet më të dashur të publikut shqiptar. Ata adhurohen jo vetëm për mirësinë që trasmetojnë, por edhe për humorin që shkaktojnë tek të tjerët.

Këtë herë ka qenë Besi, i cili ka publikuar në Instagram një foto shumë të ëmbël ku shfaqet duke e përqafuar këngëtaren e zemrës.

“Si e ka ajo konga, “katunarja ime”? Dashurohu me Zotin, ai do të të dërgojë personin e duhur”, ka shkruar aktori.

Ndërkohë foto e realizuar gjatë ditëlindjes së tij ka marrë pafund komente nga më të bukurat. l.k/abcnews.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku)