Zhduket prej dy ditësh 42-vjeçari në Fier

schedule09:37 - 28 Mars, 2022

schedule 09:37 - 28 Mars, 2022

FIER – Një 42-vjeçar rezulton i zhdukur prej dy ditësh. Policia e Fierit raporton se bëhet fjalë për shtetasin J.P, 42-vjeç.

Ka qenë bashkëshortja e tij shtetasja S. P., 32 vjeçe, banuese në Fier e cila ka bërë kallëzim se 42-vjeçari është larguar nga banesa në datë 26.03.2022 dhe nuk është kthyer më.

Sipas policisë, po punohet për gjetjen e 42-vjeçarit./abcnews.al/