Zërat e merkatos, Mevlan Adili mund të qëndrojë në Superiore

schedule18:12 - 22 Qershor, 2022

schedule 18:12 - 22 Qershor, 2022

Mevlan Adili ka zyrtarizuar largimin nga Vllaznia dy ditë më parë dhe mund të mbetet në Abissnet Superiore.

“Infosport.mk” raporton se Tirana mund të jetë klubi i ri i qendërmbrojtësit të spikatur nga Shkupi.

Ende nuk ka asgjë zyrtare. Adili është lojtar i lirë dhe normalisht është i hapur ndaj ofertave të ndryshme. / abcnews.al