Zbardhet Llogaraja, gjatë natës dy borëpastruese hedhin kripë

schedule08:00 - 14 Janar, 2021

schedule 08:00 - 14 Janar, 2021

Temperaturat e ulëta kanë sjellë reshje të dëborës në zonën e Llogarasë.

Gjatë natës dy borëpastruese përgjatë natës kanë hedhur kripë dhe skorje për të bërë të kalueshëm aksin.

Ndërkohë rruga është e kalueshme, por duhet të tregohet kujdes maksimal nga drejtuesit e automjeteve.

 

 

/abcnews.al/