Xhensila dhe Ardiani bëjnë namin, “Panorama” tejkalon kufijtë, kthehet në trend në Europë

schedule09:54 - 15 Korrik, 2020

schedule 09:54 - 15 Korrik, 2020

“Panorama” ishte projekti më i ri që solli pas dy vitesh bashkë, Xhensila Myrtezajn dhe Ardian Bujupin. Kënga është pritur mjaft mirë nga publiku dhe deri më tani ka arritur të marrë më shumë se 4 milion klikime në Youtube.

Ata vendosën të vinin me një tjetër këngë bashkë, pas suksesit të jashtëzakonshëm që pati projekti i parë “Çika Çika”. Panorama duket se ka tejkaluar kufijtë, pasi tashmë është kthyer në trendin numër 1 në Zvicër.

 

View this post on Instagram

 

??#1 ?❤️ @xhensilamyrtezaj

A post shared by Ardian Bujupi (@ardianbujupi) on

Xhensila dhe Ardian nuk kishte si të mos ishin më të lumtur se kaq, saqë këtë detaj e kanë ndarë me ndjekësit në Instagram. “Zvicër në vend të parë”, shkruan këngëtari krahas postimit. /abcnews.al/