Vritet me thikë në zemër ish-zyrtari në Greqi, vëllai e gjeti në magazinë

schedule18:50 - 21 Qershor, 2021

schedule 18:50 - 21 Qershor, 2021

Një 56-vjeçar në Greqi u vra me thikë në zemër mesditën e sotme. Mediat raportojnë se a u gjet nga i vëllai në magazinën e shtëpisë së tij i mbuluar nga gjaku.

Më herët në të kaluarën, ai kishte qenë nënkryetari i bashkisë së Halkia.

Autoritetet po hetojnë shkaqet e këtij krimi të rëndë dhe nuk përjashtohen konfliktet në të kaluarën. m.v/abcnews.al