Vritet adoleshenti në Kukës

schedule20:50 - 10 Nëntor, 2017

schedule 20:50 - 10 Nëntor, 2017

Një konflikt mes disa të rinjve në Kukës ka përfunduar me një të vrarë.

Krimi ka ndodhur të premten ne darkë në qendër të qytetit.

Viktima mësohet se është një 16 vjeçar me inicialet E.M nga Kukësi. Policia ka kapur autorin, një 17 vjeçar me inicialet R.M. Ai është shoqëruar në Komisariatin e Policisë për veprime te mëtejshme. Gjithashtu është gjetur dhe sekuestruar thika që dyshohet se është përdorur  nga autori. Ende nuk dihen shkaqet e konfliktit./abcnews.al

https://youtu.be/iWpqTODHcmY