Videoja që nuk duhet të humbisni: Kur macja miqësohet me delen

schedule11:06 - 29 Nëntor, 2021

schedule 11:06 - 29 Nëntor, 2021

Videot që tregojnë lidhjen e ngushtë mes dy kafshëve të ndryshme na e mbushin zemrën me gëzim. Një video e një maceje dhe një deleje është bërë virale në rrjet. Ndërveprimi i adhurueshëm mes dyshes mund t’ju shkrijë zemrën menjëherë. “Kjo është gjëja më e lezetshme që kam parë ndonjëherë. Macja ime po i bën një masazh deles sime të përgjumur,” tha McKenna Ray.