VIDEO+FOTO/ Mbesa e ish-presidentit të Shqipërisë nuk përmbahet aspak

schedule17:37 - 25 Qershor, 2020

schedule 17:37 - 25 Qershor, 2020

Mbesa e ish-presidentit të Shqipërisë Bujar Nishani, Beniada Nishani, është një modele shumë e suksesshme në Milano, Itali. Bukuroshja shqiptare, që në Instagram është me emrin Beniada Jakic, gjithmonë provokon me fotot dhe videot e saj të publikuara.

Kështu kanë qenë dhe postimet e fundit në Istagram, aty ku ndiqet nga më shumë se 70 mijë fansa. Para një pasqyre, Beniada tregon të pasmet e saj, si dhe në disa foto të tjera, i lë shumë pak vend imagjinatës. Beniada është dhe një tifoze e çmendur e Juventusit dhe shpeshherë ka pozuar me fanellën e bardhezinjve./abcnews.al