VIDEO/ Uruguaji nuk ndalet, shënon edhe të dytin ndaj Ganës

schedule16:34 - 2 Dhjetor, 2022

schedule 16:34 - 2 Dhjetor, 2022

Urugaji ka vetëm një qëllim ndeshjen e sotme dhe atë po mundet ta realizojë.

Një aksion model i krijuar nga latinët, ku Suarez jep një top shumë të bukur për De Arrascaeta, ku përsëri e dërgon topin në rrjetë, këtë herë fluturimthi./ h.ll/abcnews.al