VIDEO/ Talenti i Palmerias “çmend” Brazilin me këtë supergol

schedule18:13 - 20 Janar, 2022

schedule 18:13 - 20 Janar, 2022

Sulmuesi i talentuar i Palmeiras, Endrick në turneun stërvitor të futbollit brazilian përballë Oeste 15-vjeçari realizoi një supergol.

Duke përfituar nga një top i humbur në buzë të zonës, Endrick ktheu shpinën dhe shënoi me një goditje me biçikletë.

Një supergol që duhet rishikuar disa herë. /abcnews.al/