VIDEO/ Shkodranët në festë, Bekim Balaj i jep avantazhin Vllaznisë

schedule20:32 - 23 Shtator, 2023

schedule 20:32 - 23 Shtator, 2023

Vllaznia ka kaluar në avantazh ndaj Teutës.

Në minutën e 15’, një goditje këndi është ekzekutuar nga shkodranët dhe Balaj është gjendur i vetëm dhe me kokë ka dërguar topin në rrjetë./h.ll/abcnews.al

Shikoni golin