VIDEO/ Shakira shtatzënë për herë të tretë pas ndarjes nga Pique? Pamjet që ngritën dyshimet

schedule22:23 - 24 Qershor, 2022

schedule 22:23 - 24 Qershor, 2022

Shakira ka pësuar disa ndryshime të mëdha në jetën e saj tani. Në mes të një divorci shumë të publikuar, këngëtarja kolumbiane tashmë përballet me thashetheme shumë të forta për shtatzëninë.

Videoja më e fundit e këngëtares ka ndezur thashetheme dhe dyshime. Në klip, Shakira mund të shihet duke kërcyer në të për një program televiziv NBC.

Sipas marca.com komentuesit kanë vërshuar mediat sociale me komente se si barku i Shakirës duket të jetë më i madh teksa kërcen.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NBC Entertainment (@nbc)

Shakira nuk ka bërë asnjë koment në lidhje me shtatzëninë e mundshme

Shakira nuk ka reaguar ende lidhur me këtë, i cili mund të konsiderohet një kapitull të ri në jetën e saj për muajt në vazhdim me ardhjen në jetë të fëmijës së saj të tretë.

Sa i përket muzikësm kënga e saj më e fundit, ishte dueti me Rauw Alejandro, që theu një rekord për numrin më të madh të kopjeve të shitura./abcnews.al