VIDEO/ Sadio Mane shënon që në duelin debutues në Bundesliga

schedule21:09 - 5 Gusht, 2022

schedule 21:09 - 5 Gusht, 2022

Sadio Mane, një nga goditjet e Bayern Munich në merkaton e verës, ka shënuar në ndeshjen e parë në Bundesliga.

Senegalezi ndëshkoi skuadrën e Eintracht Frankfurt pas 29 minutash lojë, me një goditje me kokë dhe e çoi ndeshjen në 3-0.

VIDEO E GOLIT

Më parë kishin shënuar për Bayern Munich mesfushori Kimmich dhe mbrojtësi Pavard. / abcnews.al