VIDEO/ Real Madrid kalon në avantazh ndaj Shakhtarit, Rodrygo ndëshkon ukrainasit

schedule21:18 - 5 Tetor, 2022

schedule 21:18 - 5 Tetor, 2022

Real Madrid ka arritur të kalojë në epërsi ndaj ekipi ukrainas.

Në minutën e 12-të, Rodrygo ka goditur nga jashtë zonë dhe e ka dërguar topin në rrjetë./h.ll/abcnews.al

Shikoni golin