VIDEO/ Rasti i humbur nga Carrillo kundër Real Madrid bëhet viral

schedule19:48 - 20 Janar, 2022

schedule 19:48 - 20 Janar, 2022

Real Madrid po përballet me Elche në Kupën e Mbretit dhe ka shpëtuar mrekullisht nga pësimi i një goli.

Guido Carrilo i skuadrës së Elche kishte mundësinë më të mirë për të shënuar në portën e kryesuesve të Laliga.

Carrilo, edhe pse ishte shumë pranë portës së Lunin, e çoi topin lart dhe pasi u devijua nga trau përfundoi jashtë. SHIKO VIDEON. / abcnews.al