VIDEO | Pritjet fantastike te Rizvanit, portierin që nuk e penguan centimetrat

schedule16:21 - 5 Prill, 2020

schedule 16:21 - 5 Prill, 2020

Bledian Rizvani luajti për plot 8 sezone me ekipin e Teutës. Me “Djemtë e Detit”, portieri i aktivizua në 153 ndeshje dhe disa nga pritjet e tij, kanë qenë fantastike. Sot, ish-kapiteni i Teutës është trajneri i portierëve te klubi durrsak.

Klubi i Teutës ka publikuar në faqen zyrtare një video të ish-portierit Rizvani, me pritjet më të bukura të këtij të fundit. Edhe pse shtatshkurtër (1.75), Rizvani ka bërë disa pritje të paharrueshme, duke treguar që centimetrat e munguara, nuk ishin aspak problem për të…/abcnews.al