VIDEO/ Partia Demokratike: Kë duhet të besojmë Ramën më 9 apo 10 mars?

schedule21:01 - 12 Mars, 2020

schedule 21:01 - 12 Mars, 2020

Partia Demokratike ka krahasuar deklaratat e kryeministrit Edi Rama. Bëhet fjalë për deklaratën e datës 9 dhd 10 mars të kreut të qeverisë, lidhur me situatën e krijuar ngab përhapja e koronaviruist në vend.

Më 10 mars Rama tha se numri i të prekurve është rritur dhe Shqipëria është në luftë kurse një ditë më parë ai ka thënë se nuk është fundi i botës dhe nuk jemi të rrezikuar.

“Kë duhet të besojmë, kryeministrin e djeshëm apo të sotëm?” , shkrua Partia Demokratike në një video të shpërndarë në rrjetet sociale.

Kë duhet të besojmë: Edi Ramën e datës 9 Mars apo Edi Ramën e datës 10 Mars?

Gepostet von Partia Demokratike e Shqipërisë am Donnerstag, 12. März 2020

/abcnews.al