VIDEO/ “Nona e letrave të WC”, Çekiçi e Vojvoda i përgjigjen direkt Grezdës

schedule08:56 - 15 Mars, 2020

schedule 08:56 - 15 Mars, 2020

Kohë garantimi dhe njerëzit mendojnë gjëra nga më të ndryshme për të kaluar kohën. Rrjetet sociale janë një mënyrë dhe futbollistët kanë nisur me sfidat e tyre. “Laj duart dhe mbaj me këmbë letrën higjienike”, kjo është sfida e re.

Eros Grezda, sulmuesi i Osijek, ka sfiduar disa prej miqve të tij futbollistë dhe i pari i është përgjigjur Endri Çekiçi i Olimpija Ljubjana. Nuk i është shmangur sfidës as shoku i skuadrës, Merveil Ndockyt, kongolezi që ka luajtur edhe në Superiore me Tiranën.

Vonoi Mërgim Vojvoda, i cili në videon e publikuar, në ritmet e një këngë të Unikkatil. Mbrojtësi i djathtë i Kosovës, ka edhe një mesazh: “Nona e letrave t’WC dhe të topit”. /abcnews.al