VIDEO/ Në mënyrën më të veçantë, Eliona Pitarka zbulon gjininë e foshnjës

schedule21:39 - 8 Janar, 2021

schedule 21:39 - 8 Janar, 2021

Aktorja Eliona Pitarja konfirmoi shtatzëninë në fillim të muajit dhjetor.

Ndërsa ditën e sotme Eliona ka treguar se është në pritje të një vajze. Aktorja e ka zbuluar gjininë e foshnjës me videon më të veçantë.

Ajo shfaqet krah dy balerinëve Ensa Llaci dhe Eni Balla në një sallë kërcimi, duke kërcyer me këngën “Baby Shark”. Në fund, ato zbulojnë se aktorja do të bëhet për herë të parë nënë e një vajze. l.k/abcnews.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka)