VIDEO/ Ndërpritet emisioni LIVE, gruaja i sulet të ftuarit dhe e qëllon me këpucë

schedule13:20 - 17 Shkurt, 2021

schedule 13:20 - 17 Shkurt, 2021

Zënkat në studio gjate transmetimeve live të emisioneve tërheqin mjaft vëmendje në rrjetet sociale.

Një e tillë që po bën xhiron e rrjetit ka ndodhur në ATV në Turqi ku nëna e një vajze të humbur ka qëlluar me kepucë ndaj personit që dyshohet se ka gisht në zhdukjen e saj, raporton abcnews.al

Pasi i vdiq bashkëshorti, 18 vjeçarja Gülşen Caymaz shkoi të jetonte pranë nënës së saj me dy fëmijët, por një ditë ajo u zhduk papritur.

Vajza i tha të afërmve që ajo kishte shkuar të takonte të dashurin, një burrë i rritur, i cili ishte thirrur në emision gjatë ditës së sotme nga nëna të resë që ka humbur.

Në debat e sipër nëna ka qëlluar me këpucë ndaj burrit që dyshohet se ka gisht në zhdukjen e vajzës së saj, për të cilën nuk ka gjurmë që prej 8 vitesh. /abcnews.al